Zestaw ceramiczny III

189,00 zł

Zestaw z szarej ciepłej gliny oblanej jasnym błękitnym szkliwem.

Ilość
dostępny

 

Sprawdź naszą jakość - gwarantujemy twoje zadowolenie

 

Każdą wysyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu

 

Kupując w naszym sklepie masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

Zestaw z szarej ciepłej gliny oblanej jasnym błękitnym szkliwem. Do skomponowania własnego zestawu czy to łazienkowego, kuchennego czy też innych domowych zakątków. Na komplet składają się ceramiczny flakonik, i trzy kubeczki.

Kawa, herbata kubeczek czy filiżanka. Różny dzień, różne się koło potoczy. Z półek zerkają na nas niecierpliwie wyczekując podróży do Was. Póki co, wszystkie z ciekawością puszczają do Was oczka przez sieciowe okienka. Kubki, misy i inne ceramiczne naczynia wykonujemy z wysokiej jakości glin renomowanych producentów jak Georg&Schneider, Silbeco czy Witgert. Wypalane w wysokiej temperaturze przekraczającej 1200 °C osiągają spiek odznaczający się trwałością i przede wszystkim odpornością na wilgoć wymaganą przy naczyniach i wyrobach mających kontakt żywnością. Szkliwa których używamy do wypału ceramiki uzytkowej posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje producent.  


kub_0015-1-1-1-2

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

kubek12

76,00 zł
Kubek „turkusowy dzwonek” z jasnej nakrapianej gliny. Szkliwiony w turkusowych odcieniach.

kubek16

65,00 zł
Kubek duży z jasnej nakrapianej gliny w śnieżnobiałej bieli. Wewnętrzna krawędź szkliwiona w chłodno granatowych odcieniach.