Nasze produkty

xxx

67,00 zł

Kubko-filiżanka o dzwonkowym kształcie z ciemno-szarej kamionkowej  gliny. Szkliwiony w kolorach jasnego zimowego błękitu pociętego siateczką soczystych zieleni.

Miseczka

59,00 zł

Misa na przekąski, czy małą zupkę? Sam zdecydujesz. Miska szkliwiona w granatowych kolorach nocnego nieba. Pojemność  ok 800 ml.

kubek15

59,00 zł

Kubek beczułka z jasnej kropkowanej gliny. Krawędź w kolorach zielonkawego błękitu.

TECHNOLOGIA

Jak przygotowujemy nasze projekty

Obrazy na płótnie drukujemy z własnych wzorów a także zdjęć dostarczanych przez klientów. Bazujemy na najwyższej jakości  nietoksycznej, bezpiecznej dla zdrowia technologii druku pigmentowego firmy EPSON oferującej najwyższą jakość koloru.

NASZE PROJEKTY

Skąd bierzemy wzory i inspiracje

Pomysły na obrazy opracowujemy sami przy współpracy ze znakomitymi grafikami, malarzami, fotografami i innymi profesjonalistami z obszaru sztuk wizualnych. Tworzymy również atrakcyjne propozycje bazujące na zasobach dostępnych w domenie publicznej wpisujące się w najnowsze trendy estetyczne.

WSPÓŁPRACA

Co jeszcze możemy dla Was zrobić

Realizując nasze pasje stawiamy na kreatywność starając się aby nasze produkty posiadały własne autorskie oblicze. Dla tego polecamy również inne nasze pomysły jak. np. RETRO MONIDŁA na oryginalnych starych deseczkach.