Kubek ceramiczny niebieski 200m

59,00 zł

Kubek z ziemistej kropkowanej gliny. Szkliwiony w kolorach zimowego błękitu.

Ilość
dostępny

 

Sprawdź naszą jakość - gwarantujemy twoje zadowolenie

 

Każdą wysyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu

 

Kupując w naszym sklepie masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

Kubek z ziemistej kropkowanej gliny. Szkliwiony w kolorach zimowego błękitu. Dolna nie szkliwiona część zewnętrznej ścianki charakteryzuje się surową chropowatoscią, która pięknie podkreśla naturę przedmiotu. Wnętrze wykończone kremową satyną nadającą mu szlachetności i przyjemnej elegancji. Pojemność kubeczka ok 200 ml

Kawa, herbata kubeczek czy filiżanka. Różny dzień, różne się koło potoczy. Z półek zerkają na nas niecierpliwie wyczekując podróży do Was. Póki co, wszystkie kolejno z ciekawością puszczają oczka przez sieciowe okienka. Kubki jak i inne ceramiczne naczynia wykonujemy z wysokiej jakości glin renomowanych producentów jak Georg&Schneider, Silbeco czy Witgert. Wypalane w wysokiej temperaturze przekraczającej 1200 °C osiągają spiek odznaczający się trwałością i przede wszystkim odpornością na wilgoć wymaganą przy naczyniach i wyrobach mających kontakt żywnością. Szkliwa których używamy do wypału ceramiki uzytkowej posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje producent.


kub_0002A-1

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

kubek23

69,00 zł
Kubek z jasnej nakrapianej gliny w śnieżnobiałej bieli. Wewnętrzna krawędź szkliwiona w gorących czerwieniach.

kubek15

59,00 zł

Kubek beczułka z jasnej kropkowanej gliny. Krawędź w kolorach zielonkawego błękitu.

Miseczka

59,00 zł

Misa na przekąski, czy małą zupkę? Sam zdecydujesz. Miska szkliwiona w granatowych kolorach nocnego nieba. Pojemność  ok 800 ml.