Miseczka i talerzyk zestaw

95,00 zł

Talerzyki i miski na domowe obiadki. Zestaw dla dwojga -znakomity na prezent. Wnętrze szkliwione kremowo w delikatne beżowe pręgi.

Ilość
dostępny

 

Sprawdź naszą jakość - gwarantujemy twoje zadowolenie

 

Każdą wysyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu

 

Kupując w naszym sklepie masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

Talerzyki i miski na domowe obiadki. Zestaw dla dwojga -znakomity na prezent. Wnętrze szkliwione kremowo w delikatne beżowe pręgi. Płaszczyzny dna oraz krawędzie w kolorach lagunowych błękitów. Wnętrze w kremowej satynie wykończonej  błękitną krawędzią. Surowe nieszkliwione zewnętrzne ścianki brązowo nakrapiane. Delikatne pęknięcia na krawędziach są naturalnym efektem suszenia i wypału i nie mają wpływu na jakość naczyń. Naczynia oferowane jako dwa zestawy miska+talerzyk.

Kawa, herbata kubeczek czy filiżanka. Różny dzień, różne się koło potoczy. Z półek zerkają na nas niecierpliwie wyczekując podróży do Was. Póki co, wszystkie z ciekawością puszczają do Was oczka przez sieciowe okienka. Kubki, misy i inne ceramiczne naczynia wykonujemy z wysokiej jakości glin renomowanych producentów jak Georg&Schneider, Silbeco czy Witgert. Wypalane w wysokiej temperaturze przekraczającej 1200 °C osiągają spiek odznaczający się trwałością i przede wszystkim odpornością na wilgoć wymaganą przy naczyniach i wyrobach mających kontakt żywnością. Szkliwa których używamy do wypału ceramiki uzytkowej posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje producent.


mis_6

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

yyy

59,00 zł

Duże filiżanki z ciemnoszarej gliny. Wnętrza w kolorze soczystej pomarańczy z miejscami lekko odsłoniętym dnem. Krawędzie wykończone w kolorze nocnego nieba.

kubek11

69,00 zł

Kubko-filiżanka o dzwonkowym kształcie z jasnej gliwy. Wysoko szkliwiona krawędź w kolorach soczystego owocu granatu.

kubek15

59,00 zł

Kubek beczułka z jasnej kropkowanej gliny. Krawędź w kolorach zielonkawego błękitu.

kubek21

69,00 zł
Kubek z jasnej nakrapianej gliny w śnieżnobiałej bieli. Wewnętrzna krawędź szkliwiona w chłodno granatowych odcieniach.