Voucher sklepiku małych cudów

50,00 zł

Szukasz pomysłu, aby w sposób wyjątkowy zaskoczyć kogoś wyjątkowego? Podaruj WYBÓR - ceramiczną paczuszkę niespodziankę.

Ilość
dostępny

 

Sprawdź naszą jakość - gwarantujemy twoje zadowolenie

 

Każdą wysyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu

 

Kupując w naszym sklepie masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

Szukasz pomysłu, aby w sposób wyjątkowy zaskoczyć kogoś wyjątkowego? Podaruj WYBÓR - ceramiczną paczuszkę niespodziankę. Zamów vouher na kwotę 60 lub 120 zł w sklepiku małych cudów. Wystarczy, że złożysz zamówienie i opłacisz wybraną opcję a na twój adres mailowy wyślę VOUCHER z kodem rabatowym (w wersji elektronicznej oraz PDF do druku) abyś mógł / mogła podarować go swojej połówce. VOUCHER można wykorzystać podczas zakupów w sklepiku do 2 tygodni od tegorocznych walentynek :) UWAGA! Zakupiony Voucher może być przypisany do jednego adresu e-mail. Po zakupie Vouchera lub przed wykorzystaniem kuponu rabatowego proszę przesłanie adresu mailowego osoby obdarowanej do którego przypisany będzie kod.

Kawa, herbata kubeczek czy filiżanka. Różny dzień, różne się koło potoczy. Z półek zerkają na nas niecierpliwie wyczekując podróży do Was. Póki co, wszystkie z ciekawością puszczają do Was oczka przez sieciowe okienka. Kubki, misy i inne ceramiczne naczynia wykonujemy z wysokiej jakości glin renomowanych producentów jak Georg&Schneider, Silbeco czy Witgert. Wypalane w wysokiej temperaturze przekraczającej 1200 °C osiągają spiek odznaczający się trwałością i przede wszystkim odpornością na wilgoć wymaganą przy naczyniach i wyrobach mających kontakt żywnością. Szkliwa których używamy do wypału ceramiki uzytkowej posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje producent.  


V_1

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Miseczka

59,00 zł

Misa na przekąski, czy małą zupkę? Sam zdecydujesz. Miska szkliwiona w granatowych kolorach nocnego nieba. Pojemność  ok 800 ml.