Kubko dzwonek niebiesko zimowy (Kopia)

50,00 zł

Kubko-filiżanka o dzwonkowym kształcie z ziemistej kropkowanej gliny. Szkliwiony w kolorach jasnego zimowego błękitu pociętego siateczką brunatnych kolorów ziemi.

Ilość
dostępny

 

Sprawdź naszą jakość - gwarantujemy twoje zadowolenie

 

Każdą wysyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu

 

Kupując w naszym sklepie masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

Kubko-filiżanka o dzwonkowym kształcie z ziemistej kropkowanej gliny. Szkliwiony w kolorach jasnego zimowego błękitu pociętego siateczką brunatnych kolorów ziemi. Dolna nieszkliwiona część zewnętrznej ścianki charakteryzuje się surową chropowatoscią, która pięknie podkreśla naturę przedmiotu. Wnętrze wykończone kremową satyną nadającą mu szlachetności i przyjemnej elegancji. Pojemność kubeczka ok 200 ml

Kawa, herbata kubeczek czy filiżanka. Różny dzień, różne się koło potoczy. Z półek zerkają na nas niecierpliwie wyczekując podróży do Was. Póki co, wszystkie z ciekawością puszczają do Was oczka przez sieciowe okienka.

Kubki, misy i inne ceramiczne naczynia wykonujemy z wysokiej jakości glin renomowanych producentów jak Georg&Schneider, Silbeco czy Witgert. Wypalane w wysokiej temperaturze przekraczającej 1200 °C osiągają spiek odznaczający się trwałością i przede wszystkim odpornością na wilgoć wymaganą przy naczyniach i wyrobach mających kontakt żywnością. Szkliwa których używamy do wypału ceramiki uzytkowej posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje producent.


Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: