Herbaciany zestaw ceramiczny II

230,00 zł

Zestaw herbaciany w kolorach wczesnej zimy.

Ilość
dostępny

 

Sprawdź naszą jakość - gwarantujemy twoje zadowolenie

 

Każdą wysyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu

 

Kupując w naszym sklepie masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

Zestaw herbaciany w kolorach wczesnej zimy. Czajniczek oraz małe kubeczki-czareczki na mocny czaj, kawkę czy rozgrzewającą herbatkę z prądem ;) Umilą każde spotkanie przy ciasteczku. Na zestaw składa się: Czajniczek 800ml oraz 4 czarki 150 ml ze spodeczkami.

Kawa, herbata kubeczek czy filiżanka. Różny dzień, różne się koło potoczy. Z półek zerkają na nas niecierpliwie wyczekując podróży do Was. Póki co, wszystkie z ciekawością puszczają do Was oczka przez sieciowe okienka. Kubki, misy i inne ceramiczne naczynia wykonujemy z wysokiej jakości glin renomowanych producentów jak Georg&Schneider, Silbeco czy Witgert. Wypalane w wysokiej temperaturze przekraczającej 1200 °C osiągają spiek odznaczający się trwałością i przede wszystkim odpornością na wilgoć wymaganą przy naczyniach i wyrobach mających kontakt żywnością. Szkliwa których używamy do wypału ceramiki uzytkowej posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje producent.  


kub_0015-1-1-1-1-1

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

kubek15

59,00 zł

Kubek beczułka z jasnej kropkowanej gliny. Krawędź w kolorach zielonkawego błękitu.

kubek13

59,00 zł
Kubek duży „zimowy dzwonek” z jasnej nakrapianej gliny. Szkliwiony w chłodno błękitnych odcieniach. Wnętrze w kremowo czereśniowych.