Kubki dzwonki ciemne 250ml

59,00 zł

Kubko-filiżanka o dzwonkowym kształcie z ciemnoszarej gliny. Wysoko szkliwiona krawędź eksponująca ciemną kamionkową ściankę.

Ilość
dostępny

 

Sprawdź naszą jakość - gwarantujemy twoje zadowolenie

 

Każdą wysyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu

 

Kupując w naszym sklepie masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

Kubko-filiżanka o dzwonkowym kształcie z ciemnoszarej gliny. Wysoko szkliwiona krawędź eksponująca ciemną kamionkową ściankę. Dolna nieszkliwiona część zewnętrznej ścianki charakteryzuje się surową chropowatością, która pięknie podkreśla naturę przedmiotu. Wnętrze wykończone kremowym matowym szkliwem nadającą mu szlachetności i przyjemnej elegancji. Kubki toczone w serii ale jako ręcznie wykonane unikaty każdy ma nieco inny indywidualny kształt -pojedynczo kupiona sztuka wysyłana jest losowo. Pojemność kubeczka ok 250 ml

Kawa, herbata kubeczek czy filiżanka. Różny dzień, różne się koło potoczy. Z półek zerkają na nas niecierpliwie wyczekując podróży do Was. Póki co, wszystkie z ciekawością puszczają do Was oczka przez sieciowe okienka. Kubki, misy i inne ceramiczne naczynia wykonujemy z wysokiej jakości glin renomowanych producentów jak Georg&Schneider, Silbeco czy Witgert. Wypalane w wysokiej temperaturze przekraczającej 1200 °C osiągają spiek odznaczający się trwałością i przede wszystkim odpornością na wilgoć wymaganą przy naczyniach i wyrobach mających kontakt żywnością. Szkliwa których używamy do wypału ceramiki uzytkowej posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje producent.  


kub_0028

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: