Kubek czarne złoto beczułka do grzańca 250ml

59,00 zł

Kubek "beczułka" z ciemnej czekoladowej gliny. Dedykowane jako nasz beczułkowy zestaw do grzanego wina. Szkliwiony smoliście ciemnym szkliwem ze złoto-liliowymi cętkami.

Ilość
dostępny

 

Sprawdź naszą jakość - gwarantujemy twoje zadowolenie

 

Każdą wysyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu

 

Kupując w naszym sklepie masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

Kubek "beczułka" z ciemnej czekoladowej gliny. Dedykowane jako nasz beczułkowy zestaw do granego wina. Szkliwiony smoliście ciemnym szkliwem ze złoto-liliowymi cętkami. Dolna nieszkliwiona część zewnętrznej ścianki charakteryzuje się surową chropowatością, która pięknie podkreśla naturę przedmiotu. Kubki zrobione w serii ale jako ręcznie wykonane unikaty każdy ma nieco inny indywidualny kształt -pojedynczo kupiona sztuka wysyłana jest losowo. Pojemność kubeczka ok 250 ml

Kawa, herbata kubeczek czy filiżanka. Różny dzień, różne się koło potoczy. Z półek zerkają na nas niecierpliwie wyczekując podróży do Was. Póki co, wszystkie z ciekawością puszczają do Was oczka przez sieciowe okienka. Kubki, misy i inne ceramiczne naczynia wykonujemy z wysokiej jakości glin renomowanych producentów jak Georg&Schneider, Silbeco czy Witgert. Wypalane w wysokiej temperaturze przekraczającej 1200 °C osiągają spiek odznaczający się trwałością i przede wszystkim odpornością na wilgoć wymaganą przy naczyniach i wyrobach mających kontakt żywnością. Szkliwa których używamy do wypału ceramiki uzytkowej posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje producent.


117_0405_2021

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: